Detská zavinovačka, ktorá pomáha predĺžiť spánok

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Je potrebné mať detskú zvinovačku? Ktorú vybrať? Ako vlastne detské zavinovačky pomáhajú? Na Slovensku vznikol UNIKÁT. Dovoľte mi pár slov o MODERNEJ PERINKE Mimi original, ktorú sme vymysleli na Slovensku, aby pomohla všetkým starostlivým rodičom. 

V ČOM JE TEDA PERINKA MIMI UNIKÁTNA?

Celý zázrak je postavený na tom najjednoduchšom a najprirodzenejšom princípe – VYTVORIŤ DIEŤATKU PODMIENKY AKÉ MALO V BRUŠKU. Jej unikátny dizajn je anatomicky tvarovaný a tým zabezpečuje maximálny komfort pre bábätká. Nikde netlačí, pretože bavlnený úplet je dostatočne pružný do štyroch strán (92% bavlna 8% elastan , certifikát  Oeko-Tex Standard 100).

Detská zavinovačka Mimi

Mamička pri prebaľovaní ocení obojsmerný zips.

Príklopka pod bradou je z mäkulinkej látky a je navrhnutá preto, aby nedochádzalo do kontaktu pokožky dieťaťa a zipsu.

Unikátna je v tom, že je chránená  aj hlavička bábätka. Zo zadnej strany je vložená vo vaku perinková vložka , vďaka ktorej je chrbátik i hlavička dobre chránená a spevnená.

Chceli sme pre bábätko maximálny komfort- ako prví na svete sme ho prostredníctvom pamäťovej peny dopriali vášmu bábätku.  Mysleli sme aj na to, že perinku bude treba prať, a keď sa pošpiní, pena je dobre chránená v špeciálnom obale z nepremokavej látky, ktorá má antibakteriálnu povrchovú úpravu .

Mimi sa predáva v dvoch veľkostiach. Najdôležitejšie je navodiť podmienky, ktoré malo dieťatko v brušku hlavne od narodenia do 3mesiacov (veľkosť 0-3m s celkovou dĺžkou 70cm), no keďže máme preverené, že dieťatko MIMI upokojuje aj dlhšie, odporúčame ju používať na spánok aj dlhšie. Vo veku 3mesiace a viac už dieťatko rozvíja svoje motorické schopnosti a viac sa hýbe, no MIMI pomáha mamičke i teraz (veľkosť 3-6m s celkovou dĺžkou 80cm) .

Keď bude mamička baliť dieťatko aj od 3mes. na spánok do modernej perinky, krásne jej MIMI pomôže navodiť režim dňa, pretože bábätko presne vie, že keď je zavinuté, je čas ísť spinkať.

Toto všetko splní tri ciele:

*UPOKOJÍ dieťatko

* USPÍ ho

* UĽAHČÍ život jeho starostlivým a dobrým rodičom

detska-zavinovacka-mimi
Detská zavinovačka Mimi

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme a poradíme. A keby ani to nestačilo, určite vám viac napovedia RECENZIE od mamičiek alebo naše VIDEO.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu