Tatiana Faťarová

Patrí Vám jedno veľké ĎAKUJEM. Ako používame Vašu perinku malinká zaspí do 5 minút a budí sa len na papanie. Mali sme veľký problém z rozhadzovaním ručičiek v noci sa často budila, škriabala po tváričke a hlávke. Strhávala sa zo sna s veľkým nárekom. Skúšali sme baliť aj do plienočky, ale s nej si vždy ručičky vytiahla a opakovalo sa to dookola. Ako máme perinku spinká pokojne, nestrháva sa zo spánku čo je pre mňa veľmi veľká pomoc. Všetkým maminkám vrelo odporúčam.

najlepsia-detska-zavinovacka

Peťka K.

Včera nám prišiel náš zázrak domou ( perinka ) , náš 2 mesačný drobec sa najprv mrvil zoznamoval sa, a po chvíľke si pohodlne pozeral telku, a po chvíli v nej krásne zaspinkal, neprebudilo ho ani jeho mrvenie , prespal nám krásnych skoro 7 hodin, potom už som ho na jemné mrnčanie zobrala polo spiaceho napapať. Tak na prvý deň som nadmieru spokojná a nad moje očakávania. Geniálna vec odporučila by som každej jednej mamičke . Ste úplne geniálna Vaša práca má zmysel, Ďakujeme krasneeee . Spokojný zákazník Peťko

 

Emília Hudáková

Pekný večer 😉 Tak ako som Vám sľúbila že ako náhle vyskúšame perinku Mimi dám vám vedieť 😉 Nevedela som ešte povedať ako sa najlepšie uspáva bábo lebo bolo ešte len v brušku 😉 Bola to prvá vec, ktorú som mala pre drobčeka 😉 vďaka Vám.
Dňa 20.1 bol môj najkrajší deň v živote, pretože nič nie je krajšie ako dať život a stať sa matkou. Moje zlatíčko Alex spinká v perinke Mimi ako v maminkinom brušku 😉 Ďakujeme a pozdravujeme mamka Mimka a Alex

Evka Karáseková

Ďakujeme za super perinku. Najprv sme váhali, či ju kúpiť, no našťastie sa nám osvedčila. Naša dcérka veľmi rozhadzovala rukami, kvôli tomu sa zobudila, trhala sa zo sna. Vďaka perinke spinká pokojnejšie a oveľa dlhšie. Kúpu perinky neľutujeme, určite sa oplatí ju kúpiť.

Miroslav Palík

Zlepšenie spánku nastalo už v prvý deň. Malá spala pokojne od 20:00 do 24:00, čo sa ešte doteraz počas 4 týždňov nestalo. Dovtedy sa metala, rozhadzovala ručičkami a budila každú chvíľu. Perinka je oveľa praktickejšia ako klasické zavinovačky. Z klasických zavinovačiek sa malá vyšúchala a vymykala, takže to bolo na nič. Ak bude malá väčšia pravdepodobne kúpime aj väčší model tejto perinky. Ešte raz ďakujem za veľmi rýchle vybavenie. Piatok ráno bola perinka objednaná a v sobotu ráno už bola u nás.

Videorecenzia

Lucia L.

Hoci mám veľkú trému a chcelo to veľa odvahy, lebo sa nerada natáčam na video, chcela som vám poslať túto moju video recenziu na perinku Mimi. Ja som ju využila pri dvoch deťoch, takže len odporúčam.

ako-vybavit-rodicovsky-prispevok

Mária Vargová

Perinka Mimi nám pomohla s nepokojným nočným spánkom u 2 mesačného bábätka v krátkych intervaloch (1-2 hodiny) zobudiť sa len na papanie 2x v noci. Oddýchla som si ja aj dieťatko. Vďaka za prácu, ktorú robíte, úžasný prístup k zákazníkovi a za všetky spokojne spiace bábätká v perinke.

Adriana Boor

Chceli by sme veľmi pekne poďakovať za úžasnú šatku. Keďže je z ľahučkého a vzdušného materiálu rozhodli sme sa ju dnes použiť v kočíku na prekrytie nožičiek nášho drobca. Konečne nemal možnosť ju odkopnúť tak ako obyčajnú plienku, ktorú sme doteraz používali v horúčavách. Dokonca tam zapasovala ako keby bola šitá na mieru . Ešte raz ďakujeme

Henrieta Fidová

Super perinka! Odporúčam! Okrem nočného spania mi vďaka tejto perinke začal synček spať vo veľkom kočiari, dovtedy spal len vo vajíčku. Ďakujem Miške!

Monika Berežňáková

Skúšali sme rôzne perinky,ale vždy sa z nich naša mala princezná vyzliekla, alebo sa v nich potila. S perinkou Mimi sme veľmi spokojní, malá v nej prespí celú noc. Keď je bez Mimi perinky, alebo v inej (iba v deň keď ju perieme J), tak spí cca 3-4 hodiny, s perinkou Mimi 7-8hodín a to má náš poklad necelé 3 mesiace. Preto sme už kúpili aj väčšiu perinku, funguje rovnako veľmi dobre. Páči sa mi jednoduché pouzívanie a moderný design, môžem iba odporučiť.

Kristína Sýkorová

Veľké ďakujem za perinku -zavinovačku, ktorú som si kúpila na Vašej stránke. Perinka prišla krásne zabalená a ešte krajšia ako na obrázku veľmi sa teším keď budem môcť bábätko do nej uložiť odporúčam vrelo kvalita aj komunikácia na vysokej úrovni.

Marta Velčicová Kučerová

Hneď, ako som na Vašej stránke uvidela multifunkčný šál/šatku Mimi&Mami, zatúžila som po nej. Nerada nakupujem takéto veci cez internet, keďže si ich nemôžem pochytkať :-), ale po dlhšom zvažovaní som sa predsa len rozhodla objednať si ju a urobiť si radosť k narodeninám. Balíček bol doma do troch dní a keď som krabičku otvorila, zostala som veľmi milo prekvapená. Šatka Mimi&Mami je ešte krajšia než na obrázkoch a videu na nete, na dotyk veľmi príjemná. Hneď sme ju s našou mladšou dcérkou začali testovať a páči sa aj malej Katke.
Ďakujem Miške za jej úžasný prístup k zákazníkom a prajem jej veľa úspechov a ďalších skvelých zrealizovaných nápadov.

Majka. S

Ďakujeme veľmi pekne za šatku, hneď sa stala obľúbenou súčasťou nášho života. Maximálna spokojnosť, ďakujeme …

Dominika Baková

Milá predávajúca, ústretový prístup a maximálna spokojnosť s tovarom 🙂

Ann Palíková

Dostali sme tip na túto perinku, vyskúšali sme a sme veľmi spokojní, dcérka v nej spí odkedy sme ju obdržali každú noc 🙂
Práve sme kúpili novú krásnu žiarivú letnú verziu – leto môže začať 🙂
Dakujeme.

Hyla Arborea

Ahojte, prvú perinku pre naše dieťatko objednala moja sestra a bol to ten najužitocnejší darček. Náš drobček cez deň vôbec nespával a v noci málo….takže sme boli všetci vyčerpaní a nervózni. Z klasických periniek si vedel vyvliecť ručičky alebo bol až príliš stiahnutý a nevedel sa ani pohnút, tak či tak nedokázal si dobre pospinkať. Od prvého použitia modernej perinky Mimi spáva dlhé hodiny a najkrajšie je to spokojné prebúdzanie. Práve objednávame vačšu veľkosť aby mohol aj naďalej pokojne spinkat. 🙂

Petra Priesolová

Nádherna perinka Mimi, super jednanie, rýchle dodanie, milé zabalenie 😉 potešila. Už sa teším kedy ju prvýkrát použijeme 😉

Vicky Klottonová

Dakujeeem krásne,za úžasnú perinku Mimi pre nášho očakávaného drobca. Ďalej chcem poďakovať za krásnu komunikáciu a rýchle dodanie 🙂

Barborka Biziková

Milá Miška, perinka Mimi je úzasná, miminko si ju zamilovalo okamžite. Ja som spokojná maminka, drži sa mi krásne v náručí…no proste je úžasná!!! Veľké ĎAKUJEM!!!

Elizaveta Kupiec

Nakoľko mi neišlo klasické zavinovanie-dcérka stále z toho vyťahovala ruky, rozhodla som sa vyskúšať perinku Mimi. Zostala som veľmi spokojná, lebo je to jednoduché na používanie, ukľudní dieťa a zároveň uľahčí život rodičom.  Aspoň nám určite. Perinky sú kvalitne a estetické. Odporúčam 

My máme 3kusy, aby sme mali stále pripravenú na striedačku.

recenzia-na-perinku-mimi

perinka-na-zips-mimi

Jana Petruľová

Veľmi pekne ďakujeme za perinku…je super…veľmi dobrá a rýchla komunikácia s predávajúcou a mega rýchle vybavenie objednávky…maximálne odporúčam 

Bohuška Glodžáková

Ďakujeme za krásny a hlavne užitočný vak. Opäť tak ako Mimi perinka nám pomáha, keď sú rúčky bábätka počas spánku aktívne :-). Veľmi odporúčame a ďakujeme za celú rodinu.

spaci-vak-recenzie

recenzia-spaci-vak-mimi

Nelly Labanič

Ďakujeme za spací vak Mimi pre našu dcérku. Dcérka mala rada zavinovanie a mne vyhovovalo, že pokojne spala. No už ako 7mesačná bola na perinku veľká. Preto oceňujem tento spací vak. Strašne mi vyhovuje, že niekedy máme rúčky von a niekedy dnu. Dcérka nie je v noci odkopaná ako pri paplóne. A každý, kto príde na návštevu nám ho obdivuje    A ten materiál je naozaj skvelý. Takže za celú spokojnú rodinu ďakujeme.

Jana Delejová Jajková

Až pri treťom dieťati som konečne našla perinku,ktorá uľahčí život mne a aj bábätku 🙂 Perinka je elastická a ľahko sa ovláda…môžem len odporúčať 🙂 Tiež som veľmi spokojná s prístupom predávajúcej aj s vyhovením malých úprav na perinke. Ďakujem

recenzia-perinka-mimi

Mária Matušovská Cingeľová

Ďakujeme veľmi pekne za krásnu perinku. Malý s ňou chvíľu bojoval ale do 5 minút zaspal. Sama som sa čudovala že už spinká. Konečne perinka, z ktorej nevytiahne rúčky. Stále sa škrabal po tváričke a rúčky ho vždy prebudili. Túto perinku 100% odporúčam všetkým mamičkám.

Ivka Petíková

Keďže som mala so zavinovaním dobrú skúsenosť už pri prvom dieťatku, tak som sa rozhodla zavinovať aj naše druhé. Rozdiel je v tom, že naše druhé sa narodilo do teplých mesiacoch, a tak som sa rozhodla hľadať inú alternatívu ako klasickú bielu zavinovačku….a našla som MIMI 🙂  zaujala ma hneď letná verzia, a tak som sa skontaktovala s pani Miškou, s ktorou som sa veľmi dobre porozprávala, poradila mi, je veľmi milá, ústretová, ochotná a hlavne vie čo a pre koho svoje produkty vytvára.. som veľmi rada, že som sa pre MIMI perinku rozhodla. Rozhodne jej kúpu neľutujem!! Naša dcérka sa v nej cíti naozaj výborne a bezpečne, je spokojná, ručičky má v pokoji a nelietajú jej kade tade…. je to taká naša malá ružová húsenička 🙂 Pevne verím, že využijeme čo najdlhšie, a keď si to naša princezná bude vyžadovať, viem aká bude moja daľšia voľba 🙂  MIMI prajem veľa úspechov a veľa, veľa spokojných zákazníčkov!

recenzia-na-perinku-mimi

Ingrida Halvoňová

Pekný deň želám, chcela by som pripojiť recenziu, dnes o 13:17h. sa mi s mierami 3690gr. a 50cm, narodila deň po termíne dcérka Ellie. Hneď na sále sa krásne prisala na prsník a potom pýtala každú chvíľku… Nechápala som prečo je nespokojná a plače, rozhadzuje rukami a hnevá sa, proste jednoducho bolo jej teplo v hrubej pôrodnickej zavinovačke a tak som ju po nakojení šupla do Mimi perinky, ktorú som mala zbalenú do pôrodnice a ona si takto krásne odfukuje a spinká už hodinu…. žiadna nervozita ani plač….. odporúčam každej maminke je to skvelá vec !!!

Gabika Sopúchová

My sme perinku Mimi dostali ako dar a konečne po 2 týždňoch čo nám malá nespala počas dňa skoro vôbec, sa v perinka vyspala do ružova. Fakt ďakujeme, sme veľmi spokojní!

P.T. Procházková

Skvelá zavinovačka! Malý v ní krásne spinká. Předtím sa hodně lekal a když ho dám do zavinovačky Mimi, tak je to hned lepší. Také nám pomáha pri kojení, když je malý neklidný a háze rukami a nohami. Velmi oceňuji praktičnost zipu. Za me super investice!!! Doporučuju.

Leona Gajdošová Tomková

Moc som túžila mať Vašu perinku Mimi, a tak som neodolala a kúpila ju. A dobre som spravila, malá v nej krásne spokojne spinká.  Prikladám video, takto vyzerá spokojné bábätko.

Kristína Fúzeková Čanadyová

Ďakujeme veľmi pekne za krásnu, ale hlavne veľmi praktickú a užitočnú perinku Mimi  Malinka bola z pôrodnice veľmi zvyknutá na zavinovanie do plienočky a hneď po príchode domov sme si objednali perinku od Vás. Malinká si na ňu okamžite zvykla a bez nej už nejdeme ani na krok. Po pár týzdňoch síce prve 2-3 minútky bojuje lebo sa jej tesnejšie zavinutie nepozdáva, ale nakoniec veľmi krásne zaspinká a nebudí sa na pohyby ručičiek. V noci nám ako 7 týždnové bábätko prespí skoro do piatej rána, takže za nás veľká spokojnosť a určite odporúčame 

Tak isto aj veľká vďaka za rýchle dodanie a veľmi milú a ochotnú komunikaciu 

ulitka-pre-dieta-recenzia

Videorecenzia Mimi-original

Inga H.

Posielam vám video recenziu. Ďakujem za všetky spokojné maminky, ktoré sa budia oddýchnuté…lebo ak je spokojná mama, je spokojné aj bábätko.

Dovolenka od 24.6. do 8.7.

Milí naši zákazici, v dnoch od 24.6. do 8.7. čepáme sily na dovolenke. Po zaslúženom oddychu vybavíme vsetky vaše objednávky opäť s úsmevom :-)