Spolupracujeme

MiMi originál miluje spoluprácu 🙂

MUDr. Janka Káčeríková

Pediater, Novorodenecké oddelenie Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch. Odborný garant Mimi original – Mimi perinka

Kramáre podporujú zavinovanie

Novorodenecké oddelenie na Kramároch v plnej miere podporuje zavinovanie. Naša Mimi perinka sa u nich používa od roku 2019. Dávajú možnosť mamičkám vyskúšať si aj modernú perinku, zistiť na vlastnej skúsenosti jej výhody či nevýhody oproti klasickej zavinovačke. Maminka tak má možnosť neskôr sa rozhodnúť či jej bude zavinovanie vyhovovať.

Mimi na novorodeneckom oddelení v Skalici

V roku 2021 si môžu aj záhoráčky vyskúšať priamo na oddelení modernú perinku Mimi. Má jedinečný dizajn. Spojili sme folklórne tradície, ktoré sú typické pre tento región s farbami mesta – biela a zelená. Tak vznikla Skalická Mimi original.

Autorka projektu Skalická Mimi

Vďaka pani Veronike Buc, ktorá stojí za celým projektom si môžu mamičky vyskúšať Mimi hneď po narodení dieťatka. Darovala 20kusov novorodeneckému oddeleniu v skalici. Žena s veľkým srdcom a sociálnym cítením.

Mudr. Erika Vavríková

Pani doktorka o nás povedala: “ Tešíme sa, že sa týmto spôsobom obnovuje staronová tradícia pravidelného zavinovania bábätiek, keďže v dnešnej dobe je moderné posúvať detičky do zrelších časov a tým si maminky dobu, kým sú bábätká bábätkami nepriamo skracujú. Týmto spôsobom dáva zavinovačka možnosť lepšie sa novorodencovi adaptovať po pôrode. Počas spánku dozrieva nervová činnosť novorodencov. Sme radi, že môžeme dať minkám na výber či chcú pokračovať cestou zavinovania alebo nie, no výber bude samozrejme na nich.“

Mimi na výstave slovenskych dizajnerov 2019

Ďakujeme za obrovský záujem, ďakujeme za spätnú väzbu. Tešíme sa, že Vaše bábätka spinkajú pokojne.

Projekt Mimi v Banskej Bystrici

Uznávaná spánková poradkyňa Zuzanka Guzmická darovala v spolupráci s nami novorodeneckému oddeleniu v Banskej Bystrici 20kusov MiMi periniek. Je veľkou fannynkou zavinovania. Spolupracujeme spolu a vzájomne sa podporujeme, pretože zdieľame rovnaké hodnoty a názory nielen na zavinovanie ale celkovo na starostlivosť o novorodenca a mamičku.

Mimi fusaky v Dámskom klube na RTVS

Bábätka sú téma ktorá do dámskeho klubu priťahuje nových divákov. Sú to čerstvé mamičky, ale aj staré mamy a oteckovia. Možno práve preto sme v TV tak často… Prajeme príjemné sledovanie a pokojný spánok pre Vaše maličké pokladíky .

Zuzana Kanocz ocenila perinku MiMi

Zavinovanie je jednoducho perfektné. Ako matka som sa naučila, že deťom treba načúvať a byť trpezlivá. Stále sa niečo učím, ale zavinovanie je niečo, čo mi fakt pomohlo.

Tomáš Puskailer vie čo je to pokojný spánok...

Zaujíma spánok dieťaťa mužov alebo ženy? Na túto otázku odpovedal Tomáš jednoznačne. „Ak sa mám vyspať ja tak musí spať aj dieťa.“