Keď poviete toto na pohovore, ste prijatá

mama-v-praci

Mama po rokoch na pohovore

pracovny-pohovor-po-materskej-dovolenke

My mamy po materskej dovolenke by sme nemali trpieť nízkym sebavedomím. Na otázku, čo ste robila za posledných šesť rokov a ako vyzerala vaša prax, nemusíte sklopiť oči. Poďme si ukázať  ako sa odprezentovať:

 

Mama v akcii.

„ Mám za sebou niekoľko rokov tvrdej manažérskej práce na plný úväzok. Po celú dobu som viedla tím, v ktorom bol okrem mňa aj môj starší kolega, senior manager, s ktorým sme si rozdelili ambiciózny projekt „Riadenie ľudských zdrojov“.

Tím sa rýchlo rozrástol o nového kolegu na pozícii junior scream manager, ktorého sme však museli najprv vyprofilovať. Projekt ma tak pohltil, že som spala len niekoľko hodín denne. Projekt bol doslova len v plienkach a prvé výsledky mojej práce , ktoré som nachádzala práve v tom ohnisku, neboli zrovna povzbudivé.

Musela som naviac riešiť nízke základné imanie, neustále výkyvy v cash flow, druhotnú a hlavne prvotnú platobnú neschopnosť.

Aj moja pozícia v tíme bola niekedy komplikovaná. Snažila som sa delegovať niektoré úlohy na svojho senior kolegu, ale nevyjasnené kompetencie nás občas stavali proti sebe. Mal totiž zaujímavý pocit, že je to práve on, kto tím vedie.

Boli dni, keď som si musela poradiť s krízovou situáciou. Môj starší kolega chcel nečakane projekt opustiť, kvôli zdanlivo veľmi dobre nastavenému novému projektu. Aj napriek tomu som ho dokázala dostatočne motivovať, aby sa vrátil do tímu, a tým sa mi podarilo konkurenčný projekt zastaviť až zlikvidovať.

Postupne sa náš mladý junior kolega postavil na vlastné nohy a už som ho nemusela vodiť za ručičku, čo mi vlastne uvoľnilo ruky k práci a začala som zvažovať rozšírenie tímu.

Dnes už môžem povedať, že náš tím je pevne stabilizovaný a správa sa bez nejakého zveličenia doslova ako rodina!“

 

Tak čo poviete milé mamičky? Hlavu hore, prsia vypnúť, po takomto predstavení sa môžete čakať len kladnú odpoveď.

 

 

 

 

Editoval: Michaela Kalaninová

Zdroj: Piková sedma

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu