Moderná perinka Mimi – ako sa zrodil unikát

moderna-perinka-mimi-vyrobca

Som mama ako mnohé z vás…nie neomylná, nie dokonalá…proste MAMA. Snažila som sa byť svojím deťom stále nápomocná, robila som čo sa dalo, i keď som padala od únavy. Môj mladší syn často plakával, málo spal. Vraj „zdravé, ale náročné bábätko“ , tvrdila mi pani doktorka. Povedala som si, že musí existovať niečo, čo dieťa upokojí, predĺži spánok……..študovala som, čítala, nespala, bdela, počúvala, rozpravávala sa……

A pomohlo!!!

Narodila sa čistá Slovenka moderná perinka Mimi.
Narodila sa, aby pomohla všetkým starostlivým rodičom. To, že je unikátna nielen na Slovensku ale aj vo svete už potvrdili aj odborníci na patentovom úrade v španielskom Alicante.

Jej tesnejšie zavinutie dáva dieťatku pocit istoty a bezpečia, presne ako to poznalo v brušku. Nikde netlačí, pretože je dostatočne pružná. Dieťatko nevystrčí z nej rúčky, preto nedochádza k vrodenému úľakovému reflexu (Morov refex), ale má ich na svojom telíčku, čo mu pripomenie tých nádherný 9mesiacov. Aj ono potrebuje čas, aby si zvykol na náš „veľký“ svet.
Moderná perinka Mimi je precízne navrhnutá a anatomicky tvarovaná. Spĺňa tie najvyšie komforty v starostlivosti o novorodenca:
– obojsmerný zips pomáha mamičke pri prebaľovaní i keď dieťatko spí
– mäkulinká príklopka chráni kožu bábätka od kovového zipsu
– použité sú len slovenské certifikované látky, ktoré splnili naprísnejšie kritéria a spĺňajú štandard OEKO-Tex 100.

moderna-perinka-mimi-folklorna

– moderná perinka Mimi zavinuje dieťatko od hlavičky až po pätu, chráni jeho krehké telíčko
– ako prví na svete sme dopriali bábätku najvyšší komfort v podobe pamäťovej peny, ktorý spevní chrbátik. Pamäťová pena sa úžasne pripôsobí chrbtici, je mäkulinká, a pritom nestráca svoj tvar….uvedomili sme si, že práve bábätko trávi najviac času na chrbátiku a preto si zaslúži maximálne pohodlie (a to molitány, vatelíny a tvrdé kokosové vlákna nesplňajú v takejto miere)
– pena je chránená vo vysokokvalitnej nepremokavej tkanine, ktorá má antibakteriálny povrch, je priedušná a využíva sa pre svoje vlastnosti najmä v zdravotníctve

– vďaka spevnenej chrbtovej časti sa výborne drží v rukách, dodá istotu pri manipulácii s novorodencom aj oteckom či dedkom

moderna-perinka-mimi-modera-slivka

Moderná perinka Mimi pomáha mamičke nastoliť režim dňa, pretože dieťatko presne vie, že keď ho mamička zavinie do perinky, je čas na spánok.

zavinovacka-mimi-slovensky-vyrobok

Moderná perinka Mimi pomáha rodičom nájsť si spoločné chvíle na seba, pretože dieťatko upokojí, uspí a tak si oddýchnu aj starostliví rodičia.

michaela-kalaninova-autor-mimi-original-dtska-zavinovacka

detsky-spanok-mimi-biela-krajka

Moderní rodičia,
pri vývoji s odborníkmi (pediatri, ortopéd ale i mamičkami s detičkami, ktoré perinku testovali) mysleli sme na vás, aby sme vám pomohli zvládnuť najkrajšie no zároveň najťahšie obdobie vášho života, obdobie , keď sa príchodom toho najrostomilejšieho stvorenia zmení celý doterajší život.

zavinovačka-mimi-cena

Vaše predstavy doplní aj video,  kliknite sem .

A čo na to hovoria mamičky, ktoré mali možnosť si perinku  Mimi vyskúšať? Prečítajte si ich názory a recenzie.

 

S prianím pekného dňa,

Michaela

 

***********************************

Zdroj: www.modernirodicia.sk, www.modernaperinka.sk

Foto: Michaela Demočková

Video: Peter Hric

Dizajn: Michaela Kalaninová

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu