O nás

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mimi Original moderná perinka - O mne

Ahojte moderní rodičia,

volám sa Michaela Kalaninová a som autorkou modernej perinky 

Ako vznikla?

Som mama ako mnohé z vás – nie dokonalá nie neomylná. No ani diplom z Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce či 9rokov štúdií psychológie na strednej aj vysokej škole ma dostatočne nepripravili na rolu mamy. Mala som náročné bábätko, ktoré málo spinkalo a často sa budilo.  Študovala som zahraničných autorov či nové postupy pediatrov, pretože som verila, že určite existuje spôsob ako mať pokojné a dobré dieťatko.

Nastal zlom

Pomohla rada mojej babičky, ktorá mi povedala o účinnosti zavinovania, ktoré vychádza z overenej tradície.  A fungovalo to! Skúšanie a testovanie prvých prototypov modernej perinky Mimi trvalo takmer 4roky, než som s ňou prišla na trh. Stále som mala pocit, že je čo vylepšovať. Kamarátky mamičky boli nápomocné a ich kritika i pochvala ma viedla k zlepšovaniu.

Prišla som s nápadom na upokojujúcu modernú perinku MIMI original. Spojila som tesnejšie zavinovanie s klasickou perinkou a dodala nový dizajn.

  • prioritou bola praktičnosť pre mamičky,
  • ľahká manipulácia,
  • kvalitné moderné látky, ktoré spĺňajú náročné požiadavky OEKO-Tex Standard 100. V perinke Mimi spinká dieťatko skutočne ako v bavlnke.

Zrodil sa unikát

  

Dňa 04.07. 2016 získala perinka Mimi zápis chránený DIZAJN v EÚ zverejnený pod číslom No 003269000-0001 Úradom Európskej únie pre duševné vlastníctvo OSVEČENIE O ZÁPISE DO REGISTRA.

zapis-dizajnu-euPerinka Mimi je vyrobená  na Slovensku a unikátna v celej Európskej Únii. Vznikla, aby pomohla všetkým starostlivým rodičom.

Jún 2016 ZÁPIS DIZAJNU v Slovenskej republike

zapis-dizajnu

Vytvorená s láskou a nehou k deťom….

Súčasnosť

S malou dušičkou sme v júni 2016 navštívili prvú výstavu Slovenských výrobcov v Nitre. Potom nasledovali výstavy dizajnových výrobcov Sashe, kde som mala možnosť sa s vami mamičky, stretnúť osobne. Dodali ste mi odvahu, silu a neskutočnú dávku energie, pretože ste mi ďakovali za to, že perinka Mimi pomohla celej rodine…s veľkou pokorou v srdci som si uvedomila, že to čo robím naozaj dáva zmysel….

michaela-kalaninova-perinka-mimi

Každý jeden kúsok je vyrobený s láskou a nehou. Pri balení myslím na to, aby vám perinka pomohla, aby pomohla celej rodinke vychutnať si najkrajšie chvíle s vaším bábätkom.

Moderná perinka

Adresa:

Moderní rodičia – Mgr. Michaela Kalaninová

Budapeštianska 5, 04013 Košice

Office:

Poliklinika Ťahanovce – Mgr. Michaela Kalaninová

Americká trieda 17, 040 13 Košice

Tel.: +421 904 334 090

Email: modernaperinka@gmail.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok