„Volám sa Denis a vôbec nie som postrach.  No v poslednej dobe sa mi dejú veľké veci. Niekedy až tak všetkému dobre nerozumiem, ale snažím sa to pochopiť. Predstavte si, že mojej maminke začalo rásť bruško. Ocko povedal, že tam má anjelika, ktorý chce prísť medzi nás.

Neviem síce či je bruško dosť veľké a vopchajú sa mu tam aj krídla, ale isto viem, že sa na toho anjelika  všetci  tešia. Jedného dňa mi maminka povedala, že nastal deň, aby mi niekoho veľmi dôležitého predstavila.

Narodila sa mi sestrička. Keď som ju prvýkrát videl, moc sa mi nepáčila, lebo bola taká celá pokrčená a aj dosť hlasno kričala. Ja som sa však tešil, až budem môcť celému svetu ukázať svoju sestričku, pretože som teraz veľký brat. Vybrali sme sa na prechádzku do parku.

Moja sestrička sa volá Linda a je naozaj prekrásna.

Moja maminka často hovorí, že je „za odmenu“ lebo nám krásne spí a v noci nechá vyspať aj nás s ockom. Ja si však myslím, že v tom budú aj nejaké čary, lebo moja maminka jej stále robí do uška také ššššššššššššššš a ona hneď prestane plakať. A potom ju dáva ešte do takého super uspávacieho vaku, ktorý voláme MIMI.

Maminka hovorí, že to preto, aby si zvykla sestrička na náš veľký svet, aby ju zo sníčka nevyrušovali ručičky. Hi hi, ale je v tom smiešna, vyzerá ako taký zakuklený motýlik 🙂

Ale ja som aj rád, že moja sestra toľko spí, lebo ja som chcel mať moju maminku stále pri sebe.

Ešteže tu máme našu kamarátku Mišku, ktorá nám Lindušku postráži a rada sa s ňou hrá. Takže pusa na rozlúčku lebo ja mám super plán!

Rozmýšľal som, čo by tak urobilo radosť mojej mamičke. Žeby krásny farebný balón?

Hmmmm, to asi nie, to baví len moju malú sestričku! Ja však chcem urobiť veľkú radosť mojej mamičke.

A tak som vymyslel, že jej darujem veeeeeľkú kyticu kvetov. Musím ju však prekvapiť, aby nič netušila!!! No čo poviete, poteší sa?

A tak vám poviem, že som vlastne rád, že som už veľký brat. Keď moja sestrička vyrastie, všetko ju naučím aj ukážem…

A možno jej požičiam aj častejšie moju maminku….

Bračekovia a sestričky, aj vám odkazujem, že keď chcete mať svoju mamičku opäť pre seba, musíte kúpiť, takú zázračkú perinku Mimi, ktorá bude uspávať bábätko namiesto vašej mamičky, bude ju objímať ako to poznajú bábätká, keď sú ešte v brušku…A mamička bude mať zatiaľ čas hrať sa s vami!!

Tak priatelia moji, ďakujem, že ste so mnou vydržali až do konca. Dúfam, že sa vám fotečky z našej prvej prechádzky páčili, a že mi pošlete v komentári nejaké srdiečko…. „

Denisko 🙂

S prianím pekného dňa

Miška, Janka, Denisko, Linduška

O tieto krásne fotečky sa postarala a náladu nám vylepšovala talentovaná fotografka  Andy Nagyová

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu