Zavinovanie je mamám známe už od pradávna. Poznali ho naše mamy aj staré mamy. Vedeli, že správne zavinutie novorodenca mu dáva pocit istoty a bezpečia. Presne tak, ako to dieťatko poznalo ešte z vnútromaternicového vývoja. Pocit tesnejšieho priestoru mu dáva istotu a pociť bezpečia.

Bábätká sa ani rokmi nemenia. Každé jedno prichádza na svet z maminého bezpečného lona na náš „veľký svet“. Už v pôrodnici si nejedna mamička všimne, že jej dieťatko vyrušuje z dôležitého spánku trhavý pohyb ručičiek. Vyzerá to, akoby sa zo sna ľakalo.

Odpoveďou je Morov reflex. Sú to trhavé nekoordinové pohyby rúk, ktoré sú akýmsimi pozostatkami pudov našich predkov. Hovoríme o vrodenom (dedičnom) reflexe – ÚĽAKOVÝ REFLEX. práve ten spôsobuje, že sa vaše bábätko často budí. Mamy začali intuitívne svoje deti na spánok zavinovať.

Ak si aj ty maminka v podobnej situácii a všimla si si na svojom bábätku tieto trhavé pohyby ručičiek, ktoré ho vyrušujú zo sna, tak si na správnej adrese. Miška Kalaninová, mama ako ty pátrala po tom, akoby sa dal zlepšiť spánok bábätiek a tak vymyslela modernú perinku Mimi, ktorá teraz pomáha mnohým mamičkám na Slovensku ale aj v iných krajinách, kde si ju s obľubou Slovenky zakupujú.

poradenstvo so zavinovanim

Vieš o tom, že kúpou tejto Mimi perinky si získala aj poradenstvo? Takže už nie si na to sama a hocikedy môžeš napísať na túto adresu: modernirodicia@gmail.com alebo zatelefonuj rovno Miške a poraď sa, čo je vhodné presne pre tvoje dieťatko. Poradí ti odkedy so zavinovaním začať, na čo si máš dať pozor a dokedy sa dá Mimi perinka používať. Miška ti dá skvelé tipy , ktoré zapasujú presne do vášho režimu dňa.

Individuálne poradenstvo je pre nás veľmi dôležité, pretože spokojnosť každej jednej maminky je pre nás prvoradá a kľúčová. Okrem toho spolupracujeme aj s pediatrami či ortopédom. To všetko sú rokmi nazbierané skúsenosti , vedomosti aj praktické poznatky, o ktoré sa s tebou radi podelíme, pretože sme jedna veľká komutina a pomáhame si navzájom.

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu

Dovolenka od 20.-28.5. 2024

Milí naši zákazici,
v dnoch od 20.-28.5. 2024 čepáme sily na dovolenke.
Po zaslúženom oddychu vybavíme vsetky vaše objednávky opäť s úsmevom :-)