Základný pilier jarného šatíka. A nielen na jar ale celkovo na prechodné obdobie. Avšak módne trendy dnes hovoria jasne – len žiadna nuda. A presne zaujímavé a unikátne modely prináša značka MK design by Michaela Kalaninová, ktorú ste doteraz poznali ako zakladateľku Mimi original a jej moderných periniek.

Po trojročnej tvorbe pre deti, rozširuje Michaela svoje portfólio a pod značkou MK design pripravila kolekciu 17 modeloch dámskych viest. V ponuke ich môžete nájsť od konca februára. „Stále verím, že poctivá ručná práca slovenských žien, jedinečné modely a celkové kvalitné prevedenie má svoje opodstatnenie“ , dodáva Michaela a ukazuje prvé modely, ktoré sa vypredali už v predpredaji. „Chcela som priniesť praktický kúsok do šatníka modernej ženy, ktorý vie obliecť v chladnom počasí na koženú bundu ale aj na mikinu či v chladnejší letný večer na tričko. “


„A toto si myslím, že ženy ocenia. Praktický dobre kombinovateľný kúsok, ktorý je „neokukaný“, extravagantný ale zároveň nesie v sebe eleganciu. Robí ženu ženskejšou, nádherne predlžuje postavu a zužuje boky. Hlavne ten typ – „frak“. V predaji sa objaví až 17 modelov, o ktoré dámy prejavovali nevídaný záujem už v predpredaji.

Kolekcia je rozdelená do troch štýlov:

MODERN – luxusný model s kvalitnou viskózovou podšívkou pripomínajúci frak. Neskutočne žensky strihaný s dôrazom na praktičnosť. Dá sa nosiť zapnutý (skryté gombíčky,cvočky) ale aj volne rozopnutý ako cardigan. Extravaganciu a nekonvenčnosť dodali náročne vypracované luxusné žakardové výšivky od francúzskeho výrobcu.

KLASIK – zavinovacia vesta s opaskom v minimalistickom štýle, ktorý nádherne predĺži postavu. Úžasne vyzerá aj bez opasku , je to opäť úplne iný look. A viete si vybrať v tenšom prevedení softcoat alebo v teplejšom s prímesou prírodnej vlny.

FOLK – mimoriadne obľúbený ľudový trend sa nesie aj v tejto kolekcii dámskych viest. Veď máme na čo byť hrdí, slovenská výšivka čičmany je obdivovaná v celom svete. Vo folk štýle nájdete 3odtiene nádherných zavinovacích vestičiek. A aj maminky, ktoré chcú byť na jarnej prechádzke naozaj štýlové si prídu na svoje. K týmto krásnym vestám, ktoré kludne môžete využiť aj ako tehuľka (opasok je prispôsobí, bez pútok) si viete pre dieťatko doladiť identickú vyšívanú čičmiansku dečku do kočíka.

Tak ako, našli ste si vy svoj štýl? Ktorá bude tvoja #stylovavesta ? Ak sa chce dozvedieť ešte viac, dňa 18.3. sme prijali pozvanie do Markízy – Telerána, tam porozpráva Miška Kalaninová, ako celý nápad vznikol a ako sa vesty dajú kombinovať. Prajem dobrú voľbu, nech kúsok, ktorý si vyberiete vám prinesie radosť a úžitok….

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu