Jedného dňa mi zazvonil telefón: “ Dobrý deň pani Kalaninová, už tri roky sledujem vašu prácu. Páči sa mi čo robíte a ako učíte mamičky zavinovať. Zavinovanie je naozaj skvelé. Aj my na Kramároch radíme mamičkám aby zavinovali. Preto by sme sa veľmi tešili, keby boli vaše Mimi perinky u nás na novorodenckom oddelení. Ste otvorená vzájomnej spolupráci?“

Úprimne musím priznať, že to bol pre mňa silný zážitok, silná chvíľa v živote, pretože to beriem ako poctu – ako ocenenie, že zavinovanie dáva zmysel nielen rodičom ale aj odborníkom z pediatrie. Áno, beriem, názorov môže byť viacero… koniec koncov ako na všetko v tomto živote. Ale ja sa neskutočne teším, že po Novorodeneckom oddelení v Ružinove ( Bratislava) ma oslovila pani lekárka sama od seba a hneď z najväčšej pôrodnice na Slovensku – Kramáre.

Už po prvom telefonáte som cítila „spriaznenosť duší“. Pani doktora si tiež prežila vlastný silný príbeh ako matka. Má rozkošné dvojčatá, ktoré sa narodili predčasne a sama videla, ako im zavinovanie pomáha.

A tak majú čerstvé mamičky teraz možnosť vyskúšať si Mimi perinku priamo v pôrodnici. Môžu sledovať reakcie svojho drobčeka, môžu si pozrieť ako spinká či mu je krásne teplúčko. Videla som na vlastné oči s akou láskou sa na oddelení starajú o bábätká, ako tím pod taktovkou pani primárky MUDr. Mikulajovej bezvýhradne miluje svoju prácu, ako doktorky či sestričky odovzdávajú kus svojho srdca.

A viete čo je úžasné? Pokiaľ to pandemická situácia na Slovensku dovoľuje, novorodenecké oddelenie pripravuje pre mamičky aj kurzy dojčenia či celkovej prípravy na príchod novorodenca do rodiny. A to je úplne úžasné!! Mamičky môžu získať rady od tých najpovolanejších. Učia ich správne postupy a informácie, ktoré ponúkajú sú odborné a overené praxou.

Ako to vyzerá na novorodeneckom oddelení? Pozrite si milé VIDEO priamo z oddelenia šestonedelia. Bábätká spokojné spinkajú v našich Mimi perinkách, pretože cítia teplo, bezpečne, presne ako poznali z maternice.

A vďaka tejto spolupráca vznikla aj špeciálna perinka- Mimi Kramáre , ktorú si môžete zakúpiť aj vy, k vám domov.

biela zavinovačka v porodniciach

Pokiaľ sa vám páči milé maminky, sme tu pre vás…ako potrebujte zodpovedať dodatočné otázky či pomôcť vybrať si správnu veľkosť…sme tu pre vás

Tím, Mimi original

(info: 0904 334 090 Miška)

Ostaňme v kontakte
Staňte sa súčasťou naších fanúšikov! Sledujte nás na sociálnych sieťach.
Preferujete info v podobe mailu? Informácie o produktových novinkách a akciách môžeme zasielať priamo na Váš mail.
Zdieľať článok

Najnovšie na našom blogu